ماهان تسمه
خانه / تسمه الواتوری / بازار فروش تسمه الواتوری برزنتی/ لیست بزرگترین تولیدکنندگان آن

بازار فروش تسمه الواتوری برزنتی/ لیست بزرگترین تولیدکنندگان آن

بازار فروش تسمه الواتوری برزنتی می تواند در هر شهری وجود داشته باشد. شما اگر می خواهید این نوع از تسمه را خریداری کنید، بهتر است به جاهایی سر بزنید که لوازم صنعتی را به فروش می رسانند. این بازارها متشکل از فروشگاه ها و مغازه ها مختلفی می باشند که انواع این نوع تسمه را عرضه می دارند. در این بازارها خوبی دیگری که می تواند داشته باشد، این است که شما تسمه ای با کیفیت عالی و هم چنین قیمت پایین پیدا خواهید کرد. رقابت در این نوع بازارها بسیار فشرده است و برای همین است که بسیار از فروشندگان سعی می کنند کالای خود را به مشتری عرضه نمایند. 

ولی تسمه های برزنتی که با نام های نوار نقاله یا تسمه الواتوری هم شناخته می شوند، نوعی از تسمه های نقاله هستند. این نوع از تسمه کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. 

تسمه های رزنتی از لایه های رزنت و لاستیک تولید شده که شمار لایه های آن بسته به عرض و ضخامت کالا فرق می کند. از مشخصه های ظاهری آن می توان به رنگ نارنجی، زد و نوار رنگی باریکی اشاره نمود که در سراسر طول تسمه و در میان آن کشیده شده است. 

بیشتر این تسمه ها تا عرض های ۱۰ سانت، شامل ۴ لایه نخ، و تا عرض های ۱۵ سانت که شامل ۵ لایه نخ می باشند تولید می شود. از تسمه های برزنتی در حمل مواد مختلف غذایی و یا صنعتی استفاده می شود. 

بازار فروش تسمه الواتوری برزنتی/ لیست بزرگترین تولیدکنندگان آن

شرکت تولیدی تسمه نقاله برزنتی

شرکت تولیدی تسمه نقاله برزنتیشرکت تولیدی تسمه نقاله برزنتی سعی می کند تا با بهترین کیفیت جنس خود را وارد بازار نماید. این شرکت همچنین تلاشش بر این است که به کیفیت کالا بیافزاید و در عین حال کمترین قیمت را به محصول خود بدهد. اگر سری به بازار بزنید، با انواع مختلفی از این نوع تسمه ها برخواهید خورد که از طرف شرکت های گوناگونی تولید شدند و به بازار عرضه گریدند. 

خصوصیات تسمه الواتوری برزنتی

خصوصیات تسمه الواتوری برزنتیاز خصوصیات بارز تسمه الواتوری برزنتی این است که می توان از آن به صورت عمودی و به صورت افقی استفاده کرد. این تسمه در عرض و طول های مختلفی تولید و وارد بازار می شود. از این تسمه در صنایع مختلف غذایی و روغنی کار گرفته می شود. از جمله خصوصیات دیگر این کالا می توان به این مورد اشاره کرد که تسمه های برزنتی لب تخت که برش خورده هم نام گذاری می شود، به صورت عرض بالا در شرکت های تولیدی ساخته می شود. ولی تسمه های برزنتی لب گرد یا فابریک به صورت برش نخورده عرضه و به فروش می رسد. 

مرکز فروش انواع تسمه برزنتی

مرکز فروش انواع تسمه برزنتیدر مرکز فروش انواع تسمه برزنتی، شما می توانید بهترین تسمه را برگزینید. فروش تسمه برزنتی در این نوع مراکز انجام می شود. خرید تسمه برزنتی از مراکزی که دارای فروشگاه های متنوعی می باشد، بهتر است؛ زیرا که در این نوع بازار شما قادر خواهید بود انواع تسمه را با یک دیگر مقایسه نمایید و سپس از میان شان آن چه را که نیاز دارید، انتخاب و خریداری کنید. 

در این زمینه باید به فروشگاه هایی سر بزنید که معتبر هستند و کالای شان را تضمین می کنند. 

لیست قیمت تسمه الواتوری برزنتی

لیست قیمت تسمه الواتوری برزنتیقیمت تسمه برزنتی ربط مستقیم به اندازه طول و عرض و جنس آن دارد. در این جا به چند نمونه از قیمت های این تسمه ها که در سایت های اینترنتی آمده اشاره می نماییم:

  • تسمه برزنتی ۳ میل با ۲ لایه منجید با عرض ۵۰ میل، قیمت: ۲۴۰۰ تومان
  • تسمه برزنتی ۴ میل با ۳ لایه منجید با عرض ۷۵ میل، قیمت: ۶۵۰۰ تومان
  • تسمه برزنتی ۵ میل با ۴ لایه منجید و عرض ۵۰ میل، قیمت: ۴۶۰۰ تومان 
  • تسمه برزنتی ۵ میل با ۴ لایه منجید در عرض ۵ سانت، قیمت: ۵۹۰۰ تومان
  • تسمه برزنتی ۶ میل با ۵ لایه منجید در عرض ۵ سانت، قیمت: ۶۲۰۰ تومان
  • تسمه برزنتی ۱۰ میل با ۸ لایه منجید قیمت هر متر در عرض ۱۰ سانت، قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان 
جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : رضا خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09123515348
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تسمه الواتور بالابر لاستیکی

تسمه الواتور بالابر لاستیکی | خرید اینترنتی تسمه الواتوری

تسمه الواتور بالابر لاستیکی را می توان به صورت مستقیم از سایت های اینترنتی خریداری …

پاسخی بگذارید