ماهان تسمه
خانه / تسمه پروانه / تسمه پروانه ایرانی | قیمت عمده تسمه پروانه خودرویی

تسمه پروانه ایرانی | قیمت عمده تسمه پروانه خودرویی

تسمه پروانه ایرانی که برای بسیاری از خودروها تولید می شود، با قیمت مناسب در دسترس بوده و بسیاری از مصرف کننده ها آن را تهیه می کنند. اعلام قیمت عمده این تسمه ها برای مشتریان مختلف موضوعی بسیار مهم و مورد توجه است.

تسمه پروانه ایرانی

هر خودرو در بخش موتور خود نیاز به تعدادی تسمه داشته که بخش های مختلف را به یکدیگر متصل و سعی در هماهنگ سازی آنها دارند. به این ترتیب باید همواره دقت زیادی به سالم بوده و عملکرد صحیح انواع تسمه های موجود در موتور هر خودرو داشته و براساس نوع کاربرد این تولیدات را بکار گرفت.

تسمه پروانه یکی از این تولیدات بوده و می توان شاهد عملکرد بسیار خوبی از آن برای بسیاری خودروهای امروزی بود. از این رو یکی از مهمترین لوازم یدکی بشمار می آید که توسط تولیدی های ایرانی و خارجی تولید و در دسترس مصرف کننده ها قرار می گیرند.

تسمه پروانه ایرانی

انواع تسمه پروانه خودرویی

تسمه پروانه خودرویی از مهمترین تولیداتی ست که امروزه برای بسیاری از مصرف کننده ها مورد توجه است. این تسمه ها به گونه ای طراحی و تولید می شوند که بالاترین مقاومت را داشته و در بازه زمانی طولانی تری دچار فرسودگی گردند. از این رو باید براساس نوع خودرو این تسمه ها خریداری شده و بکار گرفته شوند.

برخی از انواع تسمه پروانه خودرویی پرکاربرد در ایران عبارتند از:

  • پرایدی
  • پژویی
  • سمندی
  • ال ۹۰
  • مگان
  • نیسان
  • تویوتا

عملکرد تسمه پروانه در هر یک از این خوردوها متفاوت بوده و تولید کننده ها باید در زمینه ارائه بهترین ها تلاش زیادی کنند. به این ترتیب همواره مدل های خوب و استاندارد این تسمه ها به صورت مستقیم در دسترس خریداران داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

تسمه پروانه ایرانی

تولید تسمه پروانه ایرانی

امروزه کارخانه های ایرانی به منظور تولید انواع تسمه پروانه عملکرد خوبی از خود نشان می دهند. این تولیدی ها هدف خود را تامین نیاز بازار داخل قرار داده و همواره تسمه های استاندارد و درجه یک را بفروش می رسانند.

همانطور که می دانید دسترسی ایرانی ها به مواد اولیه خوب و استاندارد بسیار مهم و مورد توجه است. از این رو همواره در زمینه تولید تسمه پروانه تلاش زیادی نموده تا محصولاتی خوب و درجه یک را در دسترس قرار دهند. این اقدام سبب شده توجه خریداران به انواع تسمه پروانه وارداتی کمتر شده و مصرف کننده ها نیاز خود را بهتر و آسان تر تهیه کنند.

تسمه پروانه ایرانی

لیست قیمت عمده تسمه پروانه

در حال حاضر عرضه کننده ها لیست قیمت تسمه پروانه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این افراد می توانند کمک زیادی به رفع نیاز بازار نموده و همواره باکیفیت ترین تولیدات را آن طور که باید و شاید تامین خواهند کرد.

در سالهای اخیر دسترسی به بهترین نوع تسمه پروانه بسیار مهم بوده و افرادی که این تولیدات را سفارش می دهند، به قیمت ها اهمیت زیادی می دهند. به این ترتیب همواره لیست قیمت عمده تسمه پروانه در بسیاری از مجموعه ها مورد توجه بوده و باید به صورت مشخص اعلام شوند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3.5 (2 امتیاز)
جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : رضا خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09123515348
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com