ماهان تسمه
خانه / تسمه تایم / فروش تسمه تایم صنعتی | عمده فروشی انواع تسمه

فروش تسمه تایم صنعتی | عمده فروشی انواع تسمه

تسمه تايم چيست ؟ تسمه تايم وسيله اي است كه زمان حركت سوپاپ را كنترل مي كند در واقع يك وسيله براي كنترل حركت ايت . 

به دو مدل تسمه تايم و زنجير تايم در صنعت وجود دارد و بستگي به نوع و مدل ماشين دارد كه كدام مرد را داشته باشد . 

البته جهت مقايسه تسمه تايم و زنجير تايم بايد گفت زنجير تايم به دليل جنس فلزي كه دارد زمان بيش تري را مي توان از ان استفاده كرد و در برابر اصطحكاك مي تواند قدرت تحمل بالاتري را داشته باشد . 

فروش تسمه تایم صنعتی به دليل مصرف بالاي ان بسيار داغ است تسمه تايم صنعتي به دليل اين كه اصطحكاك بالايي در كار دارد زود از بين مي رود . 

فروش تسمه تایم صنعتی | عمده فروشی انواع تسمه

کاتالوگ انواع تسمه تایمینگ

کاتالوگ انواع تسمه تایمینگبا توجه به اين كه تسمه تايم هاي متنوعي در بازار وجود دارد . در  

مرکز فروش تسمه مي توانيد انواع مدل ها را ببينيد و كيفيت جنس ان ها را از تزديك ببينيد . 

و يا برخي از مغازه هاي در بازار فروش تسمه تايم به دليل كم بودن فضا همه ي مدل هاي تسمه تايم را در مغازه ندارد و با نشان دادن

 کاتالوگ تسمه توضيحات لازم را روي عكس ها به مشتري اعلام مي كنند و سپس بين مدل هاي نمايش داده شده در كانالوگ و يا مغازه تسمه تايم مورد نظر خود را انتخاب مي نميد . و سپس ان مدل انتخاب شده از كاتالوگ را از انبار براي مشتري مي اورند . 

فروش انواع تسمه تایمینگ صنعتی

فروش انواع تسمه تایمینگ صنعتیبراي خريد انواع تسمه انتقال نیرو بايد به بازار مراجعه كنيد توان نيرو را اعلام نماييد تا بتوانيد تسمه اي طبق همان درخواست مورد نظرتان خريداري كنيد . تسمه تايمينگ صنعتي به دليل مزايايي كه دارد در كارخانجات خيلي از ان بهره مي برند . 

تسمه تايمينگ صنعتي به دليل مزايايي كه نسبت به تسمه تايم و يا زنجير تايم دارد در كارخانجات خيلي مورد استفاده قرار مي گيرد . 

از مزاياي تسمه تايمينگ صنعتي مي توان به عدم ايجاد صدا در هنگام استفاده عدم ايجاد الودگي به همين دليل در كارخانجات صنايع غذايي مي توان از ان استفاده كرد . عدم مياز به روغن كاري در حين كار و هم چنين به دايل قرار گرفتن قوي در چرخ دنده امكان در رفتن در حين كار صورت نخواهد گرفت و امكان نقص و ايراد در كار خيلي پايين است . و مشكلي ايجاد نمي شود . 

کاربرد انواع تسمه تایم های صنعتی

کاربرد انواع تسمه تایم های صنعتیتسمه تايم به دليل كاربرد بالايي كه در كارخانجات و صنايع خودروسازي و در كل هر توليدي كه در ابعاد بزرگ باشد مورد نياز قرار مي گيرد خيلي از افراد خريد بالايي را انجام مي دهند . 

نمایندگی فروش تسمه به همين دليليلي كه به ان ها اشاره ش بسيار پر رنگ است و شركت هاي ريادي هستند كه در اين زمينه فعاليت مي كنند . 

تسمه تايم را حتي بعضي افراد براي استفاده هاي در منزل هم استفاده مي كنند و براي كارهاي شخصي خود هم از تسمه تايم كه يك وسيله پر از كاربرد است استفاده مي كنند . 

فقط از شركتي كه خريداري مي كنيد و از كيفيت تسمه تايم مطمىن شويد چون بي كيغيت بودن اين وسياه خسارات زيادي را به بار مي اورد.

بازار فروش انواع تسمه تایم

بازار فروش انواع تسمه تایمبه دليل اين كه قیمت تسمه صنعتی مناسب است و با ان مي توان كار هاي زيادي وا انجام نمود به همين دليل بازار فروش داغي دارد و مي ووان گفت در اكثر كارخانجات تادازذ از اين تسمه تايم هاي صنعتي وجود درردو از ان جهت بالا و پايين كردن اجناس و بسته هاي اماده حمل استفاده مي شود . 

تسمه تايم صنعتي به دليل نوع قالب و اين كه در كاردر قطعه چفت مي شود نيازي به روغن كاري در دوره هاي با ديد مشخص ندارد اما براي اطمينان قبل ازكار بايد طبق ان چه كه مدير كارگاه اعلام مي كند در دوره هاي با يز اين تسمه تايم ها هم به صورت كامل بازديد و بررسي شوند تا از بروز حادثه و زيان هاي مالي و جاني پيش گيري سود . 

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : رضا خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09123515348
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تسمه تایمینگ

قیمت تسمه تایمینگ | خرید اینترنتی بهترین نوع تسمه تایم

قیمت تسمه تایمینگ از سوی مجموعه های مختلف اعلام می شود. اما در این میان …

پاسخی بگذارید