ماهان تسمه
خانه / تسمه کش / قیمت تسمه کش صنعتی | بازار خرید و فروش تسمه در ایران

قیمت تسمه کش صنعتی | بازار خرید و فروش تسمه در ایران

قیمت تسمه کش صنعتی بستگی به کیفیت کالا و همچنین اتوماتیک و غیر اتوماتیک بودن آن دارد. 

تسمه کش های صنعتی انواع مختلفی دارند که در صنایع بسته بندی کاربردی می باشند. در کل می توان انواع تسمه کش ها را این گونه بیان کرد:

  • تسمه کش اتوماتیک
  • تسمه کش بادی
  • تسمه کش نیمه اتوماتیک

هر کدام از این دستگاه ها کاربرد خود را در جاهای مختلف دارا می باشند. این دستگاه ها هم در داخل کشور ساخته می شوند و هم از بیرون، وارد می گردند. شرکت های زیادی هستند که در کار تولید و واردات انواع تسمه کش می باشند. این شرکت ها با تضمین کالای خود را به فروش می رسانند. 

در صنعت، بسته بندی حرف اول را می زند. کارخانه هایی که در کار تولید هستند از انواع دستگاه بسته بندی استفاده می کنند. تولید کنندگان، انواع تسمه بندی پت و پی پی در رنگ های و اندازه های گوناگون را با مواد درجه یک به بازار عرضه می دارند. در کنار این، تولیدی هایی هستند که محصولات شان را تضمین می نمایند و در صورت بروز مشکل، آن را تعمیر می کنند. 

قیمت تسمه کش صنعتی | بازار خرید و فروش تسمه در ایران

ارائه کننده انواع تسمه کش صنعتی

ارائه کننده انواع تسمه کش صنعتیشرکت های تولید کننده و وارد کننده، ارائه کننده انواع تسمه کش صنعتی می باشند. این شرکت ها هر کدام نمایندگی های مختلفی در بازار دارند که آن ها نیز محصولات را به فروشگاه های کوچک تر به فروش می رسانند. این گونه است که چرخه فروش و تبادله کالا در بازار پدید می آید. در کل ارائه کنندگان انواع تسمه کش صنعتی، محصولات خود را با قیمت ها و کیفیت ها مختلفی به فروش می رسانند. 

سفارش تسمه کش صنعتی به صورت عمده

سفارش تسمه کش صنعتی به صورت عمدهاگر به دنبال تسمه کش با کیفیت هستید و می خواهید سفارش عمده را بدهید، بهتر است مستقیماً با خود کارخانه تولید کننده و یا شرکت وارد کننده، وارد تماس شوید. این شرکت ها هر کدام از خود نمایندگی های گوناگونی در شهرهای مختلف کشور دارند. در نخستین گام می توانید با این نمایندگی ها تماس بگیرید و یا به آن ها مراجعه کنید. در گام بعدی، سر زدن به وب سایت هایی می باشد که کارشان خرید و فروش تسمه کش صنعتی می باشد. این فروشگاه های آنلاین هم در کار عمده فروش می باشند. 

فروش عمده تسمه از سوی کارخانه و شرکت های وارد کننده انجام می پذیرد و معامله مستقیم با این شرکت ها مقرون به صرفه می باشد. 

بازار خرید و فروش تسمه کش صنعتی

بازار خرید و فروش تسمه کش صنعتیبازار خرید و فروش تسمه کش صنعتی، به دلیل تولیدات کارخانه های متعدد، گرم است. یکی از کاربردی ترین دستگاه ها در هر کارخانه ای، تسمه کش است. همان گونه که ذکر شد، این دستگاه انواع مختلفی دارد که نوع اتوماتیک آن بسیار پیشرفته است و بی آن که نیاز به نیروی انسانی باشد، دستگاه کار خود را به صورت اتومات انجام می دهد و بسته بندی ها محکمی را تحویل می دهد. 

لیست قیمت روز تسمه کش

لیست قیمت روز تسمه کشقیمت تسمه کش ها، به کیفیت کالا بستگی دارد. تسمه کش ها همان گونه که انواع مختلفی دارند، قیمت های گوناگونی نیز دارا می باشند. در این جا به چند نوع از تسمه کش ها و قیمت های شان اشاره می نماییم:

  • تسمه کش بادی فلز ۱۴ کیلوگرم: ۴۲۰۰۰۰۰۰ تا ۴۹۰۰۰۰۰۰ تومان 
  • تسمه کش بادی: ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان 
  • تسمه کش میزی نیمه اتوماتیک: ۸۹۰۰۰۰۰ تومان 
  • تسمه کش دستی تسمه فلزی: ۱۲۰۰۰۰۰ تا ۱۳۵۰۰۰۰ تومان 
  • دستگاه تسمه کش برقی تمام اتوماتیک: ۴۵۰۰۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان 

بهترین مارک تسمه کش ایرانی در بازار

بهترین مارک تسمه کش ایرانی در بازارتولید تسمه صنعتی در کارخانه مختلفی صورت می گیرد. تجارت تسمه کش هم به دلیل حرکت چرخ کارخانه های صنعتی خوب می باشد. در ایران کارخانه های مختلفی هستند که تسمه کش را تولید و به بازار عرضه می نمایند. این کارخانه ها دستگاه های خود را کیفیت های مختلفی تولید می کنند و به نوعی هر کدام بهترین مارک در زمینه ای به شمار می روند. 

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : رضا خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09123515348
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com

پاسخی بگذارید